Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. elektryki - Inżynier Elektryk

Mecalux Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 125

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i zarządzanie pracą podległych zespołów na obiekcie,

  • Nadzór nad wykonawstwem instalacji elektrycznych automatycznych magazynów,

  • Planowanie i kontrolowanie terminów realizacji zadań,

  • Nadzór nad prawidłowym montażem sieci profibus/profinet oraz diagnostyka sieci profibus/profinet,

  • Raportowanie postępu prac.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,

  • Uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Doświadczenie w branży przemysłowej związanej z instalacjami elektrycznymi i sieciami profibus/profinet,

  • Gotowość do pracy w delegacjach,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Karierę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet niezbędnych szkoleń,

  • Stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami w obszarze logistyki magazynowej,

  • Telefon, komputer,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy składowania. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres pocztowy: Mecalux Sp. z o.o. ul. Wyczółkowskiego 125, 44-109 Gliwice.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.