Oferta pracy

Koordynator ds. ESD

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań związanych z bezpieczeństwem ESD w celu eliminacji ryzyka uszkodzenia produktów związanego z wyładowaniami elektrostatycznymi.

  • Tworzenie i nadzorowanie planu audytów i pomiarów ESD dla wyposażenia produkcyjnego.

  • Przeprowadzanie i raportowanie audytów ESD oraz nadzór nad działaniami korygującymi dla wykrytych niezgodności.

  • Definiowanie, monitorowanie i rozwijanie procesu ochrony przeciw ESD.

  • Tworzenie instrukcji, procedur i standardów dla zagadnień związanych z ESD oraz EPA.

  • Definiowanie zakresu szkoleń dot. zagadnień ESD/EPA.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Język angielski na poziomie B2.

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Bezpłatny transport (z Warszawy – Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola).

  • Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna, premia frekwencyjna).

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników