Koordynator ds. Eventów

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SOLIDARITY OF SALSA

    Prężnie rozwijająca się marka Twoja Stocznia poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • poszerzanie oferty eventowej,
    • budowanie marki przez odpowiednie działania marketingowe,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • przygotowywanie ofert,
    • realizacja eventów.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • znajomości branży,
    • dyspozycyjności i dobrej organizacji,
    • kreatywności,
    • zaangażowania w wykonywaną pracę,
    • nastawienia na realizację celów.

    Gwarantujemy: stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie (wysokie prowizje), możliwość rozwoju i kreowania własnych projektów, elastyczny grafik, pracę w miłej atmosferze i wyjątkowej, industrialnej przestrzeni stoczniowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do kontaktu!