Oferta pracy

Koordynator ds. Floty

DuoLife S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie wszystkich procesów związanych z funkcjonowaniem floty

  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją

  • kontrola kosztów związanych ze szkodami, remontami oraz obsługą floty

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami, serwisami i dostawcami

  • współpraca z klientami i serwisami w zakresie obsługi technicznej pojazdów

  • zlecanie i koordynowanie czynności serwisowych w pojazdach

  • monitorowanie przebiegu zleceń serwisowych pojazdów

  • ewidencjonowanie przeprowadzanych czynności serwisowych w systemie

  • opieka nad dokumentacją oraz stanem technicznym pojazdów floty

  • comiesięczne rozliczanie użytkowanych pojazdów z zakresu przysługiwaniach dla nich dopłat, poniesionych kosztów, przejechanych kilometrów

  • kontakt z dealerami samochodowymi w sprawie zamawiania kolejnych pojazdów do wydania, ustalania planów wydań

  • zarządzanie strategią flotową i budżetami

  • bieżące rozwiązywanie problemów związanych z flotą

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów

  • doświadczenie związane ze sprzedażą i / lub obsługą klienta

  • umiejętności budowania relacji z klientami

  • podstawowa wiedza motoryzacyjna

  • biegła znajomość programu Excel

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • prawo jazdy kat. B

  • otwartość na wyzwania, kreatywność, dokładność, dociekliwość

  • szybkość w podejmowaniu decyzji

  • komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie pracy w programie Softra

  • doświadczenia na stanowisku związanym ze obsługą floty / leasingiem samochodowym / sprzedażą

To oferujemy

  • wyjątkowe stanowisko, dające niezwykłe możliwości rozwoju

  • interesujące projekty i fascynujące wyzwania – gwarantujemy, że nigdy nie będziesz się nudzić, a satysfakcja Cię nie opuści :D

  • możliwości tworzenia innowacyjnych produktów i wpływu na proces ich powstawania

  • codzienne przygody i niezapomniane wrażenia :)

  • pracę, która poprawia komfort życia tysięcy ludzi i niesie ogromną wartość

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy

  • przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko

  • satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną, bo Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość współtworzenia i rozwijania globalnego polskiej firmy

  • I inne… Przekonaj się :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

DuoLife S.A.

Zobacz, że można inaczej!

Pracuj nie dla nas, a z nami!

Przewiń do profilu firmy

Uwielbiasz wdrażać nowe rozwiązania, usprawniać procesy i koordynować nowe projekty?

Jesteś osobą rzetelną, skrupulatną a Excel nie jest Ci obcy?

Potrafisz w mgnieniu oka przygotować zestawienie, a raporty właściwie robią się same?

Kochasz ludzi, a na myśl o współpracy z dealerami samochodowymi i klientami już biegniesz szykować się na spotkanie Masz słabość do luksusowych marek?

Jaguar, BMW, Mercedes czy Audi to samochody, które będziesz miał pod swoimi skrzydłami 😊

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania to świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia :)