Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. floty pojazdów

WELLU sp. z o.o.

Wielkopolska 280

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu obsługi floty samochodów firmowych,

  • Monitorowanie jakości serwisowania samochodów oraz współpraca z warsztatami naprawczymi,

  • Współpraca z serwisami w zakresie obsługi pojazdów,

  • Koordynacja procesu wydawania/ oddawania pojazdów (umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze),

  • Bieżąca kontrola kosztów związana z obsługą floty,

  • Koordynacja sezonowej wymiany opon,

  • Obsługa bieżąca floty (badania techniczne, terminy polis, bieżące naprawy),

  • Bieżące prowadzenie zestawień i dokumentacji związanej z flotą samochodów firmowych,

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z użytkownikami samochodów,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Doświadczenie min. 2 lata najlepiej z branży technicznej/motoryzacyjnej (stanowiska opiekuna klienta serwisu, pracownik działu likwidacji szkód bądź pracownik działu sprzedaży, kierownik/koordynator serwisu),

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Znajomość j. angielskiego (warunek konieczny),

  • Dobra znajomość rynku motoryzacyjnego,

  • Umiejętności w zakresie komunikacji,

  • Zorientowanie na realizację celów,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki współpracy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w młodym, sympatycznym zespole,

  • Pakiet medyczny Medicover oraz Medicover Sport,

  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Rozbudowany system premiowy: premie kwartalne oraz premie roczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Grupa spółek o szwajcarsko-polskich korzeniach obejmująca pod wspólną nazwą zaplecze naukowe, produkcję oraz dystrybucję kosmeceutyków i suplementów diety. Właściciel marek Nutrivi, Cananvi by Nutrivi, Larens, Larens Professional, Larens Colour, Slim Food. Firma wielokrotnie nagradzana w Polsce i w Europie za innowacyjne, opatentowane receptury pielęgnacyjne kosmeceutyków Larens. Preparaty stworzone przez WellU są cenione nie tylko przez profesjonalistów i konsumentów, ale również przez jury branżowych konkursów za ekskluzywność, synergię składników aktywnych i niepowtarzalny asortyment o szerokim spektrum działania. WellU należy do elity przedsiębiorstw zdobywających nagrody biznesowe. Ostatnie wyróżnienia to Gazela Biznesu 2021 i e-Gazela Biznesu 2021.