Oferta pracy

Koordynator ds. floty pojazdów

SPLENDID FLEET sp. z o.o.O firmie

3 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

OPIS STANOWISKA:

  • Kontrola i prowadzenie dokumentacji flotowej oraz kontakt z serwisami,
  • Systematyczna aktualizacja danych w systemie,
  • Nadzór nad kartami paliwowymi
  • Koordynowanie pracy pracowników podległych,
  • Kontrola: ważności ubezpieczeń, przeglądów i wyposażenia pojazdów,
  • Rekrutacja pracowników
  • Prowadzenie grafiku wyjazdów i zjazdów kierowców

WYMAGANIA:

  • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Skrupulatność, dokładność, sumienność, uczciwość,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Pozytywne nastawienie i energia do pracy,
  • Chęć nauki i rozwoju,
  • Prowadzenie jednoosobowej działalności lub gotowość do jej założenia

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie składające się, ze stałego wynagrodzenia oraz bardzo atrakcyjnego systemu prowizyjnego
  • Narzędzia w postaci m.in. laptopa, telefonu
  • Realne możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy