Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator ds. floty samochodowej

Advisory Group TEST Human ResourcesO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. floty samochodowej.

Region:
Kraków, małopolskie
Koordynator ds. floty samochodowejNumer ref.: 7436

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejetności negocjacyjne
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie i nadzór nad flotą samochodów (około 500-set samochodów)
    • Opieka techniczna (prowadzenie rejestru, dokumentacji technicznej, terminowe badania techniczne)
    • Dostępność i sprawność floty (likwidacja szkód, negocjacje, ubezpieczenia, autoryzacja)
    • Negocjowanie umów
    • Nadzór nad zużyciem i rozliczanie paliwa
  • Zarządzanie kosztami obsługi floty
  • Wydawanie pojazdów do użytkowania
  • Bieżąca koordynacja i kontrola dostępności pojazdów
  • Zarządzanie podległym Zespołem
  • Sporządzanie raportów dotyczących podległego obszaru
  • Bieżąca analiza rynku i proponowanie optymalizacji  i zmian w podległym obszarze
  • Wsparcie użytkowników samochodów

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne