Oferta pracy

Koordynator ds. franczyzy

GK FarmacolO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kierownik / Koordynator
GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju,
lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu
- zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów do sieci franczyzowej
  • Wdrożenie punktów sprzedaży do sieci franczyzowej
  • Zarządzanie aptekami franczyzowymi w podległym regionie
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z klientami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z franczyzobiorcami
  • Stały wkład w rozwój sieci franczyzowej

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość rynku aptecznego oraz specyfiki działania apteki
  • Znajomość zasad funkcjonowania programów franczyzowych na rynku aptecznym
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym (właściciele aptek)
  • Dyspozycyjność do pracy związanej z kilkudniowymi wyjazdami
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz kreatywność
  • Zdolności nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy
  • Pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy