Koordynator ds. gospodarczych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    NIEPUBLICZNA UCZELNIA AKADEMICKA

    KOORDYNATOR DS. GOSPODARCZYCH
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

    • Opieka nad majątkiem trwałym i wyposażeniem uczelni;
    • Zaopatrzenie, realizacja zamówień bieżących;
    • Obsługa właściwych programów komputerowych niezbędnych do wykonywania obowiązków;
    • Koordynowanie pracy oraz  zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji uczelni;
    • Obsługa organizacyjno – techniczna uczelni;
    • Przygotowywanie koniecznych raportów wewnętrznych i zewnętrznych;
    • Dbanie o prawidłowe relacje i komunikację zewnętrzną i wewnętrzną.

    Od kandydatów oczekujemy

    • Wykształcenia min. średniego;
    • Umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych;
    • Umiejętności tworzenia zestawień i raportów oraz korzystania z nich;
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office;
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w środowisku akademickim;
    • Komunikatywność i kultura osobista – umiejętność budowania dobrych relacji ze współpracownikami, klientami oraz partnerami Uczelni.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie i podpisanie poniżej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Collegium Civitas, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

    bottom