Koordynator ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji

Media Expert

  • Zakładowa 90-92, Widzew, Łódź, Jędrzejowska 45, Górna, Łódź

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem zwrotów z kanału e-commerce

  • zarządzanie zespołem

  • kontrola nad terminowością rozliczeń odmów i odstąpień od umów

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i rozliczenie towarów zgodnie z ich przeznaczeniem

  • systemowa kontrola stanów magazynowych

  • tworzenie zestawień i przygotowywanie raportów w Excel

  • raportowanie oraz utrzymywanie wskaźników KPI

  • przygotowanie magazynu do inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) - mile widziane kierunki: logistyka lub zarządzanie

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

  • samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu pracy

  • swoboda w nawiązywaniu i budowaniu relacji, rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • premia konkursowa

  • premia frekwencyjna

  • obiad za 1 zł (dwa dania, wersja mięsna i wegetariańska)

  • program poleceń pracowniczych

  • darmowe dojazdy na terenie Łodzi

  • prywatna opieka medyczna Medicover z dofinansowaniem

  • karta MultiSport z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • umowa o pracę na pełen etat

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy