Oferta pracy

Koordynator ds. gospodarki magazynowej

ABPLANALP SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem gospodarki magazynowej tj. poprawność przyjmowania i wydawania towarów z magazynu fizycznie i dokumentowo

  • nadzór oraz czynny udział nad zamknięciem miesiąca w zakresie gospodarki magazynowej

  • pomoc w transakcjach magazynowych dla pracowników działu rozliczeń organizacja i nadzór nad inwentaryzacją towarów (wszystkich magazynów)

  • sporządzanie wyjaśnień do inwentaryzacji

  • analiza towarów pod kątem utraty wartości i tworzenie odpisów aktualizujących na towary

  • kontrola terminowości i prawidłowości rozliczeń handlowców, serwisantów i innych pracowników z tytułu pobranych z magazynu towarów

  • zarządzanie kartoteką towarową, kontrola poprawności wprowadzanych danych o towarach

  • kontrola poprawności przyjęć/wydań towarów,

  • nadzór nad prawidłową rotacją towarów tj. metoda FIFO,

  • nadzór działalności magazynowej w zakresie JPK

  • uczestniczenie w pracach związanych z rozwojem systemów informatycznych w zakresie gospodarki magazynowej

  • wprowadzanie dokumentów magazynowych

  • czynny kontakt z Działem Handlowym, Magazynem w celu wyjaśniania transakcji magazynowych

  • codzienne i miesięczne raporty sprawdzające czy towary zostały poprawnie przyjęte (PZ) oraz wydania (WZ)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość gospodarki magazynowej

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość dokumentacji magazynowej

  • znajomość obsługi programów magazynowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym

  • Dofinansowania z ZFŚS

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne