Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator ds. handlowych - Branża FMCG – artykuły spożywcze

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁO firmie

  • Andrzeja Struga 44, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

Andrzeja Struga 44

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z producentami w zakresie budowania oferty handlowej

  • Negocjowanie cen, rabatów, tworzenie ofert handlowych

  • Planowanie i dokonywanie zakupów oraz podejmowanie działań sprzedażowych

  • Realizacja planów sprzedażowych i zadań jakościowych

  • Współpraca z polskimi dystrybutorami oraz podmiotami zagranicznymi

  • Ścisła współpraca z działem zakupów oraz logistyki

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z dystrybutorami artykułów spożywczych,

  • Znajomość asortymentu produktów spożywczych

  • Umiejętność samodzielnych negocjacji z producentami i klientami

  • Mile widziany staż pracy w dziale zakupów lub handlowym

  • Dobra znajomość arkusza Excel oraz programów handlowych

  • Operatywność, samodzielność, orientacja na wynik

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Przeszkolenie z obsługi systemu komputerowego oraz wdrożenie w nowe obowiązki

  • Benefity sportowe, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne