Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Hurtu i Sieci

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AUGUSTOWIANKA sp. z o.o.

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych i ekspozycyjnych. Obsługę klientów hurtowych, podhurtów oraz sieci lokalnych.

    Obowiązki

    • obsługa klientów hurtowych, podhurtów oraz małych sieci lokalnych na podległym terenie (teren działania województwo podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie)
    • zapewnienie dostępności produktów
    • realizacja planów sprzedaży
    • realizacja działań dotyczących zwiększenia sprzedaży i odsprzedaży produktów
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • analiza rynku i konkurencji
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • współpraca z działem logistyki oraz Regionalnymi Przedstawicielami Handlowymi

    Oczekujemy

    • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    • znajomości rynku hurtowego
    • czynnego prawa jazdy kat. B
    • umiejętności budowania długotrwałych relacji
    • nastawienia na realizację celu
    • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
    • skuteczności i umiejętności negocjacji

    Oferujemy

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • ciekawą  pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • wynagrodzenie w systemie premiowym ( podstawa + premia)
    • niezbędne narzędzia  (samochód, telefon, laptop)

    Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania. Nadesłanych ofert nie zwracamy i zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na tylko wybrane oferty.