Koordynator ds. importu

Bakalland S.A.

  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Fabryczna 5

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie logistyki zakupowej w celu dotrzymania terminów kontraktowych,

  • Organizacja transportu morskiego oraz drogowego w celu realizacji kontraktowych terminów dostaw i załadunków,

  • Przygotowywanie zapytań handlowych,

  • Negocjowanie stawek z przewoźnikami,

  • Koordynacja realizacji zamówień i dostaw,

  • Organizacja i nadzór nad dokumentacją celną oraz jakościową, współpraca z agencjami celnymi,

  • Prowadzenie procesu reklamacji,

  • Współpraca z działem finansowym w zakresie dostarczania informacji o planowanych przepływach finansowych związanych z zakupami,

  • Współpraca z bankiem w sprawach obsługi transakcji handlowych,

  • Sporządzanie raportów z zakresu zagadnień logistycznych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym (warunek konieczny),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • Odpowiedzialność za swój obszar (m. in. bycie słownym i terminowym),

  • Otwartość oraz asertywność w komunikacji,

  • Umiejętność holistycznego myślenia – dostrzegania wpływu swoich działań na inne obszary teraz i w przyszłości,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP,

  • Znajomość dokumentów bankowych (akredytywy, inkasa, weksle),

  • Wykształcenie kierunkowe (Logistyka, Transport).

To oferujemy

  • Pracę w znanej organizacji będącej liderem rynku,

  • Możliwość rozwoju kompetencji (globalne operacje),

  • Pomoc zgranego zespołu,

  • Opiekę medyczną,

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne