Oferta pracy

Koordynator ds. Infrastruktury

FAMUR S.A.

  • Armii Krajowej 51, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

FAMUR S.A.

Armii Krajowej 51

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań inwestycyjno-remontowych poprzez zlecenie, udział w przetargach i wyborze wykonawcy, koordynację i nadzór nad wykonywanymi zadaniami

  • przygotowywanie dokumentacji oraz założeń do planowanych zadań inwestycyjnych i remontowych

  • przygotowanie odbiorów częściowych i końcowych, przeprowadzenie odbioru technicznego, weryfikacja obmiarów, sprawdzanie dokumentów odbiorowych

  • rozliczenie finansowe realizowanych zadań zgodnie z zawartymi umowami, bieżące monitorowanie kosztów, cykliczne raportowanie w zakresie wykonania Planu Inwestycyjnego

  • negocjacje umów z kontrahentami

  • weryfikacja faktur poprzez sprawdzenie zgodności z umową lub zleceniem i odpowiednią dekretację

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne w zakresie budownictwa

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • dokładność, systematyczność, konsekwencja w działaniu

Mile widziane

  • praktyczna znajomość programu AutoCad

  • uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe + część ruchoma (premie uznaniowe)

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania cennych doświadczeń

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników