Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator ds. Inspekcji

InspectiosO firmie

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bezzałogowych statków powietrznych zarówno w przestrzeni powietrznej, jak i w przestrzeniach zamkniętych

  • Przeprowadzanie badań termowizyjnych

  • Planowanie inspekcji zgodnie z instrukcjami operacyjnymi

  • Przygotowanie dokumentacji operacyjnej do inspekcji, w tym przygotowanie analizy ryzyka

  • Zarządzanie danymi zebranymi podczas misji oraz obróbka tych danych

  • Przygotowywanie raportów z inspekcji dla klientów

  • Przygotowanie sprzętu, podstawowe naprawy, konserwacja sprzętu

  • Reprezentowanie firmy oraz współpraca z klientami w siedzibie klienta

Podział czasu pracy
40%

Praca stacjonarna/biurowa

60%

Wyjazdy służbowe/praca w terenie

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie minimum średnie

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności motoryczne; dobrą koordynację ruchową i orientację przestrzenną

  • Potrafisz działać przestrzegając procedur i pracować zgodnie z wyznaczonym standardem

  • Jesteś samodzielny i odpowiedzialny w działaniu

  • Dobrze znasz język angielski

  • Sprawnie poruszasz się w pakiecie MS Office

  • Chcesz pracować w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu

  • Jesteś zainteresowany nowymi technologiami

  • Nie przeszkadza Ci praca na świeżym powietrzu oraz częste wyjazdy służbowe na terenie całej Polski

  • Nie masz lęku wysokości oraz lęku przed ciasnymi przestrzeniami i ciemnością

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi bezzałogowych statków powietrznych VLOS lub BVLOS

  • Uprawnienia do wykonywania badań termowizyjnych

To oferujemy

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę B2B

  • Szkolenie umożliwiające zdobycie uprawnień do obsługi bezzałogowych statków powietrznych oraz uprawnień do wykonywania badań termowizyjnych

  • Inne szkolenia wymagane do wykonywania pracy

  • Pracę na najnowocześniejszym sprzęcie najwyższej jakości

  • Możliwość rozwoju

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Zwrot kosztów podróży lub samochód służbowy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Inspectios

Dołącz do Inspectios! Rozwijamy się!

Od 2016 roku wykorzystujemy bezzałogowe statki powietrzne oraz inne rozwiązania robotyczne do wykonywania prac niebezpiecznych i uciążliwych dla człowieka, w trudnodostępnych miejscach.

Współpracujemy z największymi klientami przemysłowymi z branży energetycznej, petrochemicznej, chemicznej w Polsce. Jesteśmy również oficjalnym przedstawicielem w Polsce szwajcarskiej firmy Flyability – twórców pierwszego na świecie drona przeznaczonego do inspekcji w przestrzeniach zamkniętych.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś zainteresowany:

Prześlij swoje CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Pamiętaj! Podczas rozmowy kwalifikacyjnej chcemy porozmawiać z Tobą również po angielsku.

Będziesz też miał okazję spróbować swoich sił w obsłudze jednego z naszych dronów.