Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Inspekcji

InspectiosO firmie

  • Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bezzałogowych statków powietrznych zarówno w przestrzeni powietrznej, jak i w przestrzeniach zamkniętych
  • Przeprowadzanie badań termowizyjnych
  • Planowanie inspekcji zgodnie z instrukcjami operacyjnymi
  • Przygotowanie dokumentacji operacyjnej do inspekcji, w tym przygotowanie analizy ryzyka
  • Zarządzanie danymi zebranymi podczas misji oraz obróbka tych danych
  • Przygotowywanie raportów z inspekcji dla klientów
  • Przygotowanie sprzętu, podstawowe naprawy, konserwacja sprzętu
  • Reprezentowanie firmy oraz współpraca z klientami w siedzibie klienta

Podział czasu pracy

40%

Praca stacjonarna/biurowa

60%

Wyjazdy służbowe/praca w terenie

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie minimum średnie
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności motoryczne; dobrą koordynację ruchową i orientację przestrzenną
  • Potrafisz działać przestrzegając procedur i pracować zgodnie z wyznaczonym standardem
  • Jesteś samodzielny i odpowiedzialny w działaniu
  • Dobrze znasz język angielski
  • Sprawnie poruszasz się w pakiecie MS Office
  • Chcesz pracować w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu
  • Jesteś zainteresowany nowymi technologiami
  • Nie przeszkadza Ci praca na świeżym powietrzu oraz częste wyjazdy służbowe na terenie całej Polski
  • Nie masz lęku wysokości oraz lęku przed ciasnymi przestrzeniami i ciemnością

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi bezzałogowych statków powietrznych VLOS lub BVLOS
  • Uprawnienia do wykonywania badań termowizyjnych

To oferujemy

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę B2B
  • Szkolenie umożliwiające zdobycie uprawnień do obsługi bezzałogowych statków powietrznych oraz uprawnień do wykonywania badań termowizyjnych
  • Inne szkolenia wymagane do wykonywania pracy
  • Pracę na najnowocześniejszym sprzęcie najwyższej jakości
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zwrot kosztów podróży lub samochód służbowy

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatkowy urlop

Dołącz do Inspectios! Rozwijamy się!

Od 2016 roku wykorzystujemy bezzałogowe statki powietrzne oraz inne rozwiązania robotyczne do wykonywania prac niebezpiecznych i uciążliwych dla człowieka, w trudnodostępnych miejscach.

Współpracujemy z największymi klientami przemysłowymi z branży energetycznej, petrochemicznej, chemicznej w Polsce. Jesteśmy również oficjalnym przedstawicielem w Polsce szwajcarskiej firmy Flyability – twórców pierwszego na świecie drona przeznaczonego do inspekcji w przestrzeniach zamkniętych.

Jeśli jesteś zainteresowany:

Prześlij swoje CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Pamiętaj! Podczas rozmowy kwalifikacyjnej chcemy porozmawiać z Tobą również po angielsku.

Będziesz też miał okazję spróbować swoich sił w obsłudze jednego z naszych dronów.

Koordynator ds. Inspekcji, Elbląg