Oferta pracy

Koordynator ds. integracji danych i systemów biznesowych

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Oleśnica

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • analiza procesów biznesowych oraz integracja przepływu danych między systemami;
  • koordynowanie projektów związanych z digitalizacją;
  • administracja serwera Qlik Sense;
  • nadzorowanie/tworzenie raportów oraz narzędzi analitycznych według wytycznych poszczególnych funkcji/działów;
  • analizowanie jakości danych w systemach informatycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne/matematyczne/informatyczne);
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej B1);
  • doświadczenie w pracy w obszarze analizy danych;
  • znajomość i doświadczenie w pracy z narzędziami BI (np. Qlik Sense, Power BI, Tableau);
  • znajomość języka SQL;
  • znajomość języka R/Python będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość narzędzi i metodologii wspierających tworzenie dokumentacji w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Pracowniczy program emerytalny
  • Dofinansowanie aktywności sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Swoboda w wyborze benefitów

Ogłoszenie archiwalne