Koordynator ds. inwentaryzacji

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 09.05.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 08.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Koordynator ds. inwentaryzacji (Gdańsk, Poznań, Szczecin)

    Miejsce pracy: Gdańsk
    KOO/POL/0519

    Obowiązki:

    • bezpośredni nadzór inwentaryzacji na podległym regionie obejmującym północną Polskę,
    • koordynacja pracy liderów inwentaryzacji,
    • aktywne uczestnictwo w spotkaniach sprzedażowych z potencjalnymi klientami,
    • dbanie o relacje z aktywnymi klientami,
    • zarządzanie regionem i kilkuosobowym zespołem o strukturze rozproszonej,
    • dbanie o wysoką motywację i zaangażowanie podległych pracowników,
    • odpowiedzialność za powierzony sprzęt,
    • raportowanie do kadry zarządzającej.

    Wymagania:

    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • umiejętności koordynacyjne,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • otwartość na częste podróże służbowe.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej organizacji nastawionej na rozwój,
    • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet premiowy uzależniony od realizacji budżetu,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
    • realny wpływ na możliwość rozwoju podległego działu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis