Koordynator ds. inwestycji budowlanych (Technical Project Manager)

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad procesem adaptacji i wyposażenia lokali handlowych zgodnie ze standardami PEPCO,
  • organizacja i nadzór nad pracami remontowo-budowlanymi związanymi z powstawaniem i powiększaniem sklepów,
  • uzyskiwanie decyzji urzędowych umożliwiających realizację inwestycji,
  • nadzorowanie wydatków budżetowych.

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie o profilu budowlanym,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość procedur budowlanych, Prawa Budowlanego oraz norm budowlanych,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • znajomość programów np. AutoCad, Revit – mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilność zatrudnienia i perspektywy rozwoju zawodowego,
  • ciekawą pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • Multikafeteria

Koordynator ds. inwestycji budowlanych (Technical Project Manager), wielkopolskie