Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Inwestycji

Mk sp. z.o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie dobru instalacji kominowych

  • Wsparcie działu technicznego w zakresie projektowania instalacji kominowych

  • Doradztwo techniczne dla klientów

  • Doradztwo w zakresie zmian w portfolio produktowym

  • Optymalizacja kosztowa i jakościowa produktów

  • Certyfikacja

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Wiedzę z zakresu projektowania technicznego

  • Umiejętność obsługi programów specjalistycznych CAD

  • Wiedzę z zakresu zarządzania produktami i umiejętność wykorzystania jej w praktyce

  • Umiejętność zarządzania projektami wdrożeniowymi

  • Znajomość przepisów prawa w zakresie gwarancji, rękojmi, odpowiedzialności za produkt, patentów oraz dopuszczania wyrobów firmy do sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie, o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w młodym, prężnie rozwijającym się zespole

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania

Mk sp. z.o.o.

Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych, lubisz wyzwania i stawiasz na ciągły rozwój …

Firma produkcyjna MK Sp. z o.o. mająca siedzibę w Żarach poszukuje osób na stanowisko: Koordynator ds. Inwestycji.

Przewiń do profilu firmy