Oferta pracy

Koordynator ds. Inwestycji i Eksploatacji

Liberty Poland S.A.O firmie

Liberty Poland S.A.

Aleja Stanów Zjednoczonych 61A

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie, wdrożenie i nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych;
  • Opracowywanie planu remontów bieżących/kapitalnych, ich zlecanie oraz nadzór nad ich wykonywaniem;
  • Realizacja bieżącej eksploatacji zasobów lokalowych sieci sprzedaży;
  • Rozliczanie i raportowanie nakładów inwestycyjnych zgodnych z ustalonym budżetem;
  • Zarządzanie procesem likwidacji awarii;
  • Koordynacja procesu uruchamiania punktów sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (pref. budownictwo);
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów inwestycyjnych;
  • Umiejętność koordynowania i nadzorowania prac podwykonawców;
  • Znajomość MS Excel oraz AutoCAD w stopniu dobrym;
  • Proaktywność oraz chęć samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz równoległego prowadzenia wielu zadań;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat B.

Oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Liberty Poland S.A. z siedzibą w Warszawie Al. Stanów Zjednoczonych 61 04-028 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.  Więcej →

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy