Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. inwestycji

Delfin Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z inwestorami, gminami, wykonawcami, biurami projektowymi oraz architektami,

  • sprzedaż produktów firmy na terenie południowej polski (woj. Świętokrzyskie, Śląskie, Małopolskie),

  • przygotowanie ofert handlowych,

  • doradztwo w zakresie doboru produktów i technologii.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie – technik lub inżynier budownictwa,

  • znajomość rynku instalacyjnego wod-kan,

  • doświadczenie w przetargach publicznych,

  • doświadczenie w sprzedaży min 2 lata,

  • kreatywność i innowacyjność w codziennych zadaniach,

  • samodzielność i systematyczność pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy mobilnej (samochód, laptop, tel.),

  • poziom zarobków niczym nieograniczony.