Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. inwestycji - klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja

COOL PRO SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wólczyńska 133
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

COOL PRO SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wólczyńska 133

Warszawa

Firma COOL PRO świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno- kanalizacyjnych. W zakresie naszej działalności znajdują się również usługi serwisowe systemów oraz urządzeń. Więcej informacji o firmie znajduje się na naszej stronie www.coolpro.pl

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • planowanie i koordynowanie procesu montażu instalacji sanitarnych
  • nadzorowanie prac budowlanych i instalacyjnych pod względem jakości i terminowości
  • analiza dokumentacji projektowej oraz wymagań technicznych w zakresie instalacji sanitarnych, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robot sanitarnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Oczekujemy:

  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w branży sanitarnej
  • doświadczenia w pracy na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków
  • znajomości branży sanitarnej, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • samodzielności w działaniu
  • umiejętności organizacji i koordynacji działań związanych z realizowaniem świadczonych usług
  • umiejętności pracy w zespole
  • pełnej komunikacji wewnątrz strukturalnej firmy
  • dbałości o dobre relacje z klientami
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
  • umowę o pracę, terminowe rozliczanie wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie kadry kierowniczej w rozwiązywaniu problemów
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne