Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. inwestycji

Activ Investment Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na robotami budowlanymi

  • Prowadzenie budżetu inwestycji

  • Odbiory poszczególnych etapów robót

  • Współpraca z projektantami, innymi działami firmy oraz stosownymi Urzędami

  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej

  • Sporządzanie kalkulacji i wycen dla planowanych inwestycji

  • Przygotowywanie i weryfikacja zakresów rzeczowych i ilościowych dla planowanych robót na podstawie dokumentacji projektowej pod umowy z Wykonawcami

  • Weryfikacja wysokości kosztów i poprawności kalkulacji ofert podwykonawców

  • Kompletowanie dokumentacji powykonawczej i dokumentów odbiorowych

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku koordynatora lub kierownika projektu lub inspektora nadzoru lub kierownika budowy w budownictwie mieszkaniowym

  • Wykształcenie budowlane

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • Znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Zaangażowanie, skrupulatność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę przy zróżnicowanych projektach

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)

  • Wsparcie zespołu w realizacji zadań

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Activ Investment Sp. z o.o. jest krakowskim deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Potwierdzeniem prężnego rozwoju są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Gazele Biznesu, Diament Forbesa).

Przewiń do profilu firmy