Oferta pracy

Koordynator ds. inwestycji

CCC S.A.O firmie

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów inwestycyjnych sklepów CCC,

  • weryfikacja stanu technicznego lokali oraz postęp prac według ustalonego harmonogramu,

  • tworzenie oraz nadzorowanie standardów inwestycyjnych w Spółce,

  • poszukiwanie nowych firm budowlanych oraz rozwiązań optymalizujących koszty inwestycji,

  • przygotowywanie dokumentacji,

  • współpraca z Centrami Handlowymi oraz firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • min. 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe, kierunek: budownictwo lub pokrewne,

  • znajomość języka angielskiego,

  • dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy