Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. inwestycji

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DELFIN Sp. z o.o.

    Jesteśmy ogólnopolskim producentem przydomowych oczyszczalni ścieków oraz separatorów węglowodorów i tłuszczów.

    Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku

    Miejsce pracy: woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za budowę oraz rozwój sieci dystrybucji na podległym terenie działania.
    • Aktywna sprzedaż połączona z doradztwem technicznym.
    • Prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych.
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.
    • Współpraca z biurami projektów, firmami wykonawczymi i deweloperami.
    • Doradztwo techniczne w zakresie systemów oczyszczania ścieków.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży.
    • Mile widziana znajomość branży systemów oczyszczania ścieków
    • Nastawienie na realizację planów sprzedażowych i determinacja do osiągania jak najwyższych celów.
    • Kreatywność i innowacyjność w codziennych zadaniach.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.
    • Zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji.
    • Systematyczność pracy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Stałe miesięcznie wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny.
    • Niezbędne narzędzia do pracy mobilnej (samochód, laptop, tel.)
    • Pakiet szkoleń wstępnych oraz rozwój kompetencji sprzedażowych.
    • Samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe.
    • Możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań sprzedażowych.
    • Przyjazną atmosferę.

    Konkretnych, zmotywowanych spełniających powyższe wymagania, zapraszamy do przesłania aplikacji (CV + zdjęcie, list motywacyjny; Mile widziane: referencje, dodatkowe informacje opisujące min osiągnięcia, sukcesy) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z 1997. r.) oznaczonej w temacie numerem referencyjnym KIP/2019 z dopiskiem „Koordynator_inwestycje” + (tu wstaw swoje miasto zamieszkania), za pomocą przycisku aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

    Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.   Prosimy nie przysyłać aplikacji, które nie spełniają powyższych wymagań.