Oferta pracy

Koordynator ds. Inwestycji

Nałęczów Zdrój sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesami inwestycyjnymi Spółki,

  • Bieżące monitorowanie harmonogramu inwestycji,

  • Współpraca z pracowniami architektonicznymi oraz firmami budowlanymi,

  • Współuczestniczenie w procesach uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych,

  • Reprezentowanie firmy przed jednostkami administracji, gestorami mediów i innymi firmami zewnętrznymi,

  • Raportowanie statusów inwestycji do Zarządu Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura lub pokrewne),

  • Minimum 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie we współpracy z wykonawcami zagranicznymi),

  • Bardzo dobra wiedza w zakresie zarządzania procesem inwestycyjnym,

  • Bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Znajomość MS Office, umiejętność czytania dokumentacji,

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów w wyznaczonym czasie,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Szczególnie cenimy:

  • Grę zespołową rozumianą jako współpracę i wzajemną pomoc,

  • Zaufanie i szacunek,

  • Inicjatywę i pogodę ducha.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznej atmosferze pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Przyjazną atmosferę pracy, w wyjątkowym otoczeniu uzdrowiskowej miejscowości,

  • Pyszną kawę, zdrową wodę i atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.