Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Inwestycji

RTV EURO AGDO firmie

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac związanych z prowadzeniem projektów inwestycyjnych i przebudową istniejących sklepów zgodnie z zaplanowanym budżetem, harmonogramem i przyjętymi standardami w firmie,
  • poszukiwanie i współpraca z firmami podwykonawczymi,
  • optymalizacja kosztów inwestycji,
  • kompletowanie dokumentacji wstępnej, wykonawczej i powykonawczej,
  • współpraca z centrami handlowymi,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane budownictwo lub architektura,
  • przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem i nadzorowaniem inwestycji w branży retail,
  • bardzo dobra znajomości programu AutoCAD,
  • inicjatywa w działaniu oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych (obszar całej Polski),
  • umiejętności negocjacyjne poparte doświadczeniem,
  • umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • bezpłatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową, ubezpieczenie na życie,
  • pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole,
  • przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatywy,
  • sprzęt dostosowany do stanowiska pracy (w tym samochód służbowy).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne

Koordynator ds. Inwestycji, Muszkieterów 15, Włochy, Warszawa