Oferta pracy

Koordynator ds. Inwestycji

HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

Józefa Piusa Dziekońskiego 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektów inwestycyjnych (m.in.: przygotowanie budżetów, opiniowanie załączników technicznych, koordynacja prac w trakcie budowy, uczestnictwo w odbiorach, przekazanie obiektu do użytkowania, końcowe rozliczenie inwestycji)

  • Współpraca z biurami projektowymi na etapie projektowym i powykonawczym

  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesów budowlanych (nowo otwieranych obiektów, remontowanych oraz adaptowanych)

  • Uzyskiwanie dokumentów i pozwoleń wymaganych prawem niezbędnych do rozpoczęcia prac oraz koniecznych przed przystąpieniem do użytkowania lokalu.

  • Przygotowywanie materiałów przetargowych, nadzór nad procesem na etapie zadawania pytań i porównania ofert.

  • Kontrole okresowe oraz odbiory wykonanych robót

  • Bieżąca kontrola kosztów związanych z realizowanymi inwestycjami

  • Eksploatacja istniejących obiektów i obsługę gwarancyjną

  • Bieżącą współpraca z pozostałymi działami w procesie otwierania sklepów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dla sieci w centrach handlowych

  • Umiejętność czytania dokumentacji: architektonicznej, sanitarnej, HViAC, elektrycznej i p.poż.

  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów uproszczonych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz min. podstawowa znajomość programu AutoCad.

  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport PLUS

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne