Oferta pracy

Koordynator ds. jakości

Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o.

  • Czaplinek

    Czaplinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem w tematach jakościowych, komunikowanie wymagań i oczekiwań klienta w organizacji;

  • Obsługa reklamacji klientów, ewidencjonowanie reklamacji w systemie ERP;

  • Raporty 3D / 8D – inicjowanie, tłumaczenie, nadzór nad terminowością odpowiedzi do klienta;

  • Udział w telekonferencjach , spotkaniach , auditach klientów;

  • Raportowanie wyników ( raporty jakości tygodniowe i miesięczne) do kadry kierowniczej i zarządzającej;

  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w nadzorowanych obszarach;

  • Definiowanie planów poprawy jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe z obszaru: inżynierii produkcji lub zarządzania jakością;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z realizacja zadań w obszarze jakości

  • Umiejętność obsługi Pakietu MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint;

  • Odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Orientacja na klienta i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji w firmie produkcyjnej;

  • Umowę o pracę i program wdrożeń dla nowego pracownika;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Pomoc w relokacji;

  • Pakiet benefitów kulturalno-sportowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Motherson jest międzynarodowym przedsiębiorstwem zorientowanym na ludzi, obsługującym zróżnicowaną gamę produktów i usług

oraz jednym z 22 największych dostawców motoryzacyjnych na świecie. Dzięki zakładom rozlokowanym w 41 krajach i zatrudnieniu

135 000 pracowników, firma ma prawdziwie globalne środowisko, w którym różnorodność i integracja kształtują naszą kulturę.

Kabel-Technik-Polska (KTP), członek Motherson Group, jest dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie rozwiązań systemów elektrycznych oraz projektowania i inżynierii procesowej dla taboru kolejowego i autobusów elektrycznych . Dzięki naszej globalnej sieci usług i produkcji wspieramy czołowych klientów w naszej branży i przyczyniamy się do zrównoważonego transportu. Jeżeli jesteśpasjonatem wywierania wpływu, zapraszamy Cię do naszego zespołu

Przewiń do profilu firmy