Oferta pracy

Koordynator ds. Jakości

GEFCO Polska

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i współpraca przy wdrażaniu procedur i polityk zgodnie ze strategią Grupy GEFCO i wymogami Klientów;

  • Nadzorowanie aktualności procedur i instrukcji, wsparcie kierowników w tworzeniu instrukcji;

  • Analizowanie KPI, prowadzenie planów i działań w obszarze jakości i procesów (analiza przyczyn źródłowych, planowanie działań);

  • Prowadzenie kontroli audytów wewnętrznych i audytów operacyjnych ISO 14001,9001, monitorowanie działań po audytach;

  • Prowadzenie szkoleń jakościowych z obszaru narzędzi i metod GEFCO (np. MosaiQ, 8D, 5Why), szkolenia przewoźników;

  • Przygotowywanie raportów, odpowiednich wskaźników, zestawień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata);

  • Znajomość systemów zarządzania wg wymagań norm ISO 9001 i ISO14001 oraz narzędzi zarządzania jakością (8D, 5Why, 5S itd.) - warunek konieczny;

  • Znajomość procesów transportowych i magazynowych oraz branży TSL

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań korygujących i doskonalących (koordynacja pracy zespołu)

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Znajomość narzędzi Lean mile widziana

  • Umiejętność prowadzenia audytów

  • Umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz zdolności organizacyjne

  • Samodzielność, konsekwencja i dynamizm w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagradzania;

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji;

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów takich jak: Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy, dofinansowanie wypoczynku, świadczenie świąteczne, wypłata na życzenie;

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny

  • Premiowany system poleceń pracowniczych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach, szkoleniach oraz możliwość współpracy w międzynarodowych zespołach;

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy