Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. jakości

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Brakuje Ci doświadczenia na stanowisku kierowniczym, ale nie chcesz pracować dłużej jako specjalista? Zgłoś się do nas! Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    OBOWIĄZKI:

    • Prowadzenie audytów wewnętrznych w celu  zapewnienia  zgodności z wewnętrznymi procedurami
    • Podejmowanie akcji korygujących niezgodności  dotyczące wewnętrznych procesów, dostawców i klientów
    • Zapewnienie  poprawnego funkcjonowania systemu jakości
    • Konserwacja  i kalibracja przyrządów pomiarowych
    • Sporządzanie miesięcznych raportów dotyczących jakościowych wskaźników KPI
    • Aktualizacja dokumentacji zgodnie ze standardem ISO 9001:2015
    • Współpraca z klientami przy eliminacji niezgodności  (podejście CDT&R)

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Kilkuletnie doświadczenie w dziale jakości w firmie produkcyjnej
    • Znajomość metodyki Lean będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Samodzielne stanowisko o wysokiej pozycji w strukturze organizacji (podległość służbowa pod General managera)
    • Możliwość współpracy z zagranicznymi oddziałami firmy – codzienny kontakt w j. angielskim
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

    Wszystkich zainteresowanych ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji korzystając z przycisku aplikowania.

    Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację:  Karol Świtelski - 510 034 350

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”