Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. jakości

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Brakuje Ci doświadczenia na stanowisku kierowniczym, ale nie chcesz pracować dłużej jako specjalista? Zgłoś się do nas! Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI:

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w celu  zapewnienia  zgodności z wewnętrznymi procedurami
  • Podejmowanie akcji korygujących niezgodności  dotyczące wewnętrznych procesów, dostawców i klientów
  • Zapewnienie  poprawnego funkcjonowania systemu jakości
  • Konserwacja  i kalibracja przyrządów pomiarowych
  • Sporządzanie miesięcznych raportów dotyczących jakościowych wskaźników KPI
  • Aktualizacja dokumentacji zgodnie ze standardem ISO 9001:2015
  • Współpraca z klientami przy eliminacji niezgodności  (podejście CDT&R)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale jakości w firmie produkcyjnej
  • Znajomość metodyki Lean będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samodzielne stanowisko o wysokiej pozycji w strukturze organizacji (podległość służbowa pod General managera)
  • Możliwość współpracy z zagranicznymi oddziałami firmy – codzienny kontakt w j. angielskim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

Wszystkich zainteresowanych ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji korzystając z przycisku aplikowania.

Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację:  Karol Świtelski - 510 034 350

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się