Oferta pracy

Koordynator ds. Jakości w Nowym Zakładzie

FINAL S.A.O firmie

  • Kuchary (pow. pleszewski)

    Kuchary (pow. pleszewski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań mających na celu zapewnienie jakości produkcji profili aluminiowych

  • Opracowywanie dokumentacji oraz procedur w obszarze jakości

  • Nadzór nad wyposażeniem do monitorowania i pomiarów

  • Przygotowywanie raportów z pierwszych uruchomień i zleceń próbkowych

  • Kontrola parametrów technicznych materiałów i wyrobów na wszystkich etapach produkcji

  • Rejestracja i wyjaśnianie przyczyn reklamacji ilościowych oraz jakościowych

  • Inicjowanie działań korygujących, zapobiegawczych oraz doskonalących procesy w Spółce

  • Prowadzenie audytów jakościowych w wyznaczonych obszarach Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe o kierunku związanym z jakością

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość rysunku technicznego oraz obsługi urządzeń pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, miara zwijana)

  • Znajomość podstawowych zagadnień metrologicznych

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Dodatkową opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

FINAL S.A.

Grupa Yawal to nowoczesny producent profili aluminiowych, który odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Podstawą działalnością grupy Yawal jest produkcja profili aluminiowych i ich przetwarzanie. Produkty grupy mają zastosowanie w motoryzacji, transporcie, wyposażeniu wnętrz, reklamie i w budownictwie.

W skład grupy wchodzą firmy: Final SA i Yawal SA. W spółkach należących do grupy pracuje ponad 600 wykwalifikowanych pracowników.

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. Siedziba firmy mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w podstrefie Sosnowiecko-Dąbrowskiej.

Podstawową domeną działalności firmy jest produkcja wyciskanych profili ze stopów aluminiowych oraz ich anodowanie i obróbka. Profile produkowane są na trzech nowoczesnych liniach produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.