Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. jakości

HAPI POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

HAPI POLSKA Sp. z o.o.

Mińska 63A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami w zakresie zapewnienia jakości produktów: specyfikacje, potwierdzanie etykiet, zatwierdzanie wyników analiz, planów kontroli, diagramów procesu
  • Koordynacja zatwierdzania nowych dostawców we współpracy z działem jakości we Francji
  • Zarządzanie reklamacjami
  • Wdrażanie działań korygujących i monitorowanie ich efektywności
  • Wsparcie procesów rozwoju nowych produktów
  • Zbieranie i analiza informacji dotyczących produktów we współpracy z technologami w Polsce i Francji oraz managerem R&D we Francji: listy składników, sposób przygotowania produktu, wartości odżywcze, etc.
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Koordynowanie procesów wysyłki prób produktów do Francji
  • Osoba na tym stanowisku będzie w ciągłym kontakcie z oddziałem we Francji, w ścisłej współpracy z działami polskimi oraz francuskimi: R&D, działem jakości, działem handlowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie technologii żywności i pokrewne, lub doświadczenie w pracy w dziale jakości.
  • Znajomość produkcji mięsa oraz metodologii analiz mikrobiologicznych mięsa będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów na terenie Polski lub Francji i innych krajów Europy
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć rozwoju osobistego w środowisku dynamicznym i międzynarodowym
  • Praktyczna znajomość narzędzi informatycznych

To oferujemy

  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z profilem kandydata
  • Telefon służbowy oraz laptop
  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, pełną wyzwań
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego

O nas

HAPI Polska Sp. z o.o. jest filią francuskiej firmy HAPI France specjalizującej się w handlu i przetwórstwie mięsa drobiowego i wołowego. Od ponad 25 lat HAPI France stanowi część grupy Beauvallet, która jest znana i ceniona w branży mięsnej we Francji i zagranicą.

Koordynator ds. jakości, Mińska 63A, Warszawa