Oferta pracy

Koordynator ds. Jakości

Interfood Polska Sp. z o.o.O firmie

Interfood Polska Sp. z o.o.

Antoniego Madalińskiego 20

Warszawa

Firma INTERFOOD POLSKA SP Z O.O. międzynarodowy lider w branży mleczarskiej, poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora ds. Jakości w dziale „Technical Service”. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie działu handlowego i logistyki podczas rozwiązywania niezgodności oraz obsługę wszelkich zapytań / problemów jakościowych.

Główne obowiązki:

  • Wsparcie doradcze i udzielanie odpowiedzi na jakościowe zapytania naszych partnerów;
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu reklamacji i niezgodności jakościowych;
  • Opracowywanie i przygotowanie dokumentacji jakościowej (specyfikacje, kwestionariusze);
  • Udział w procesie kwalifikacji nowych dostawców i rozwoju bazy danych dostawców, klientów i produktów;
  • Ocena dokumentacji jakościowej oferowanych produktów;
  • Prowadzenie/udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz nadzór nad realizacją działań po-audytowych;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczących wymagań dla produktów spożywczych;

Kwalifikacje / wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z Technologią Żywności / Zapewnieniem Jakości lub pokrewne;
  • Znajomość międzynarodowych standardów zapewnienia jakości i wymagań bezpieczeństwa żywności w przemyśle spożywczym;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny); znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i Windows 365;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne usposobienie;
  • Zaangażowanie, samodzielność i własna inicjatywa w działaniu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Ciekawą pracę w stabilnym, międzynarodowym zespole; atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy