Oferta pracy

Koordynator ds. jakości

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.

Więźniów Oświęcimia 50

Wilamowice

Firma posiada 30-letnie doświadczenie w sektorze produkcji elementów z polietylenu do budowy rurociągów zewnętrznych, dostarczając swoje produkty do ponad 60 krajów Świata. Poprzez ciągły rozwój i dążenie do doskonałości, zapewnia możliwość zdobywania nowych doświadczeń, poszerzania swoich kompetencji oraz pracę w energicznym, pełnym pasji zespole osób.

Obowiązki:

  • Koordynacja pracy działu jakości
  • Powoływanie zespołów jakościowych
  • Tworzenie procedur i schematów postępowania
  • Przeprowadzanie analiz i stosowanie narzędzi jakościowych
  • Kontakt z klientami w zakresie szkoleń, reklamacji i doradztwa jakościowego
  • Uczestnictwo w audytach certyfikujących i wewnętrznych
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników i klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość systemów zarządzania jakością
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Rozbudowane umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach
  • Nastawienie na długoterminową współpracę
  • Praca w godzinach
    8-16
  • Udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. ul. Więźniów Oświęcimia 50 43-330 Wilamowice (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. ul. Więźniów Oświęcimia 50 43-330 Wilamowice danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy