Oferta pracy

Koordynator ds. Kadr i Płac

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

  • Tęczowa 10, Głuchowo (pow. poznański)
    Głuchowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Tęczowa 10

Głuchowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i organizacja pracy w podległym zespole specjalistów z obszaru kadrowo-płacowego,

  • obsługa kadrowo - płacowa pracowników Centrali i Senior Managementu,

  • zapewnienie wysoce efektywnych i kompleksowych usług kadrowo – płacowych w firmie,

  • wsparcie zespołu poprzez aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem pracy ubezpieczeniami społecznymi, prawem podatkowym, przepisami płacowymi, świadczeniami ubezpieczeń społecznych,

  • bieżąca analiza, inicjowanie i wdrażanie projektów mających na celu usprawnienie procesów kadrowo – płacowych,

  • wdrożenie i prowadzenie kontrolingu personalnego (analiza wniosków i rekomendowanie działań korygujących),

  • monitorowanie zmian prawnych, zmian na rynku pracy oraz rekomendowanie sposobów wdrożenia,

  • reprezentowanie firmy w audytach wewnętrznych/zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy w obszarze kadr, płac i świadczeń dodatkowych,

  • doświadczenie w samodzielnym koordynowaniu projektów optymalizujących procesy kadrowo - płacowe oraz obszar świadczeń dodatkowych,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (w tym także zespołem projektowym),

  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu narzędzi informatycznych w obszarze kadrowo – płacowym,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • umiejętność praca na wielu różnych systemach informatycznych (min. system płacowy TETA, ZUS – Płatnik, Platforma ZUS – PUE, Excel),

  • bardzo dobre zrozumienie często zmieniających się przepisów prawnych i regulacji mających wpływ na kadry i płace,

  • nastawienia na ciągłe doskonalenie, szukanie sposobów na usprawnienie procesów i sposobów pracy,

  • umiejętność strategicznego optymalizowania procesów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody świąteczne

GLS Poland to spółka-córka General Logistics Systems B.V. (z siedzibą w in Amsterdamie). GLS świadczy wysokiej jakości, niezawodne usługi przewozu paczek dla ponad 240 000 Klientów, uzupełnione o usługi frachtowe i ekspresowe. „Lider jakości w logistyce paczek” – tak brzmi myśl przewodnia GLS. Kompleksowa sieć połączeń drogowych GLS sprawia, że firma jest jednym z wiodących dostawców usług kurierskich i ekspresowych w Europie. GLS zatrudnia ok. 19 000 osób. W roku obrotowym 2019/2020 Grupa GLS osiągnęła przychody w wysokości 3,6 mld euro i dostarczyła 667 mln przesyłek.

Więcej informacji: https://gls-group.eu/PL/pl/home

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Głuchowo k. Poznania