Oferta pracy

Koordynator ds. kadr i płac (K/M)

Mondi Świecie S.A.

  • Bydgoska 1, Świecie
    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bydgoska 1

Świecie

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy zespołu kadrowo - płacowego,

  • Współpraca i wsparcie dla kadry managerskiej (m.in. z zakresu prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych)

  • Współpraca ze związkami zawodowymi,

  • Nadzór oraz dalszy rozwój systemamów SAP i EC,

  • Reprezentowanie spółek w kontaktach PIP, ZUS, US,

  • Działanie w ramach udzielonego pełnomocnictwa do reprezentowania pracodawcy,

  • Monitorowanie i analiza wskaźników w powierzonym obszarze,

  • Współpraca z Grupą Mondi w projektach dotyczących m.in. systemów, warunków zatrudnienia pracowników, naliczania wynagrodzeń

  • Raportowanie na rzecz instytucji, spółek oraz Grupy Mondi,

  • Digitalizacja procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: ekonomia, prawo, ZZL),

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i wynagrodzeń oraz rozliczeń z US, ZUS, PFRON,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz budowania relacji biznesowych na różnych poziomach organizacji,

  • Zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności, determinacja w dążeniu do celu,

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego

  • Kwartalny system premiowy – połączony z wynikami Twojej pracy,

  • Premia świąteczna w wysokości 1800 zł

  • Bonus wakacyjny w wysokości 2000 zł

  • Współpraca z centralą firmy w projektach międzynarodowych

  • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, kafeteria MyBenefit, czy pakiet medyczny LUXMED

  • Udział w Akademii Językowej

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne