Oferta pracy

Koordynator ds. klienta

"BARCO" ANNA BARCZUCH, DARIUSZ BARCZUCHO firmie

4 500‐5 000 zł brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów firmy (telefoniczna, mailowa), przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu COMARCH OPTIMA

  • przygotowywanie planu wysyłek towaru,

  • monitorowanie wszystkich procesów logistycznych mających na celu skrócenie czasu dostaw,

  • nadzór nad magazynem wyrobów gotowych,

  • proste prace biurowe - organizacja i kontrola obiegu dokumentów

  • dbałość o prawidłowy przepływ informacji i komunikacje między sektorami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • mile widziana umiejętność obsługi programu OPTIMA

  • umiejętności współpracy z kontrahentami

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • samodzielność w działaniu,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność od pn. do pt.

  • znajomość branży tekstylnej będzie atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie z tradycjami na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

  • przeszkolenie w celu nabycia kwalifikacji niezbędnych do pracy na oferowanym stanowisku

  • pracę w dynamicznym i energicznym zespole od listopada

  • zdobycie doświadczenia zawodowego, możliwości rozwoju indywidualnego

  • wynagrodzenie na poziomie 4500-5000 zł brutto oraz premie za dobre wyniki, wzrost poziomu wynagrodzenia po przejściu przeszkolenia.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy