Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Klientów Kluczowych - Key Account Manager

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI LODÓW KORALO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, współpraca i rozwój z kluczowymi klientami (sieci tradycyjne i sieci nowoczesne)

  • Egzekwowanie warunków współpracy w ramach wynegocjowanych kontraktów (promocje, asortyment, etc)

  • Negocjowanie warunków handlowych (roczne, śródroczne)

  • Zarządzanie wzrostem sprzedaży zgodnie z celami budżetowymi i biznesowymi

  • Przygotowywanie strategii planów współpracy z podległymi Klientami

  • Opracowywanie planów promocyjnych i sprzedażowych

  • Realizacja celów strategicznych i budowa pozytywnego wizerunku Firmy

  • Monitoring i analiza działań sprzedażowych oraz marketingowych na rynku.

  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Key Account Manager w branży FMCG,

  • Umiejętności negocjacyjne, analityczne, projektowe oraz networkingowe

  • Umiejętność budowania planów sprzedażowych oraz budżetowych

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu Kluczowych Klientów

  • Zaangażowanie i nastawienie na cel

  • Kreatywność oraz innowacyjność

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, laptop, etc.)

  • Dodatkowy pakiet benefitów

  • Pełną wyzwań i kreatywną pracę w zespole rynkowego lidera

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego