Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV za pośrednictwem narzędzia on-line. Tylko aplikacje przesłane za pośrednictwem narzędzia on-line będą rozpatrywane. Wysłany plik prosimy nazwać według wzoru: Imię_Nazwisko_CV.pdf Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znanego powszechnie jako RODO), informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fortum Marketing and Sales Polska S.A. z siedzibą przy ul. Jana Heweliusza 9, 80-890 Gdańsk, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000378299, NIP 781-18-61-610. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Ma Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj: https://www.fortum.pl/polityka-prywatnosci-kandydaci-do-pracy Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z niniejszą informacją, prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected] Do aplikacji prosimy dołączyć wybraną klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fortum Marketing and Sales Polska S.A. z siedzibą przy ul. Jana Heweliusza 9, 80-890 Gdańsk jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Koordynator ds. Klientów Kluczowych".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Fortum Marketing and Sales Polska S.A.

Koordynator ds. Klientów Kluczowych

Fortum Marketing and Sales Polska S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Jako Koordynator ds. Klientów Kluczowych​ będziesz odpowiadał za pozyskanie Klientów Biznesowych i dalsze wpieranie ich w procesach zakupowych energii elektrycznej i gazu. Dowiesz się jak działa Towarowa Giełda Energii, a także nauczysz się dobierać najbardziej efektywne modele zakupowe dla Kluczowych Klientów Fortum.​

Nasze wymagania

  • potrafisz budować długofalowe relacje z Klientami;

  • nie boisz się zimnych telefonów;

  • docierasz do Klientów poprzez różne kanały komunikacji;

  • umiejętnie wykorzystujesz swoją wiedzę i konkurujesz nie tylko ceną a wartościami;

  • potrafisz organizować swoją pracę i umiesz wyznaczać priorytety;

  • chcesz się rozwijać poprzez uczestnictwo w szkoleniach sprzedażowych, jak i tych związanych z modelami zakupowymi gazu i energii.

To oferujemy

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji;

  • liczne szkolenia rynkowe i sprzedażowe;

  • unikalne produkty skierowane do Klientów biznesowych;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • fantastyczną atmosferę i zgrany zespół.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawości i ciągłego doskonalenia. Czy chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata? Przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Przewiń do profilu firmy

Staniesz się częścią skandynawskiej organizacji:

dla której największym sukcesem jest Twój rozwój;

doceniamy zaangażowanie, dlatego stworzyliśmy specjalny system prowizyjny;

mocno cenimy sobie work-life-balance – z nami zawsze znajdziesz czas na swoje pasje.