Oferta pracy

Koordynator ds. Kluczowych Klientów

Nickal sp. z o.o.O firmie

  • Marywilska 26
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nickal sp. z o.o.

Marywilska 26

Warszawa

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się firmą handlową oraz dystrybutorem wielu znanych marek na rynku polskim w branży nabiałowej i rybnej.

www.nickal.pl

 W związku z rozwojem sieci dystrybucji poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: Polska

Sieci międzynarodowe, hurtownie, sieci lokalne na terenie Polski.

Zakres obowiązków:

  • Efektywne budowanie i rozwijanie relacji z klientami w kanale nowoczesnym i detalicznym - hurtowym.
  • Realizacja polityki sprzedażowej zgodnej ze strategią firmy oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki
  • Pozyskiwanie nowych klientów  (sieci, hurtownie)
  • Przygotowywanie krótko i długoterminowych planów rozwoju klientów poprzez wzrost sprzedaży,
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów i porozumień handlowych,
  • Udział w planowaniu budżetów promocyjnych oraz ich bieżące kontrolowanie,
  • Monitorowanie i analiza rynku (trendy rynkowe, poziom cen, działania konkurencji)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej - warunek konieczny
  • Dobrej, potwierdzonej doświadczeniem  znajomości rynku spożywczego na terenie Polski  (mile widziana znajomość branży nabiałowej i rybnej)
  • Doświadczenia we współpracy z centralami firm w rynku nowoczesnym, detalicznym i hurtowym,
  • Gotowości do samodzielnej współpracy z klientami,
  • Dbałości o wizerunek firmy,
  • Dobrych umiejętności obsługi komputera - Excel,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Zaangażowania i samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań na samodzielnym stanowisku w biurze w Warszawie, ul. Marywilska 26,
  • Przyjazną atmosferę w pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i wzajemnej życzliwości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawierające system prowizyjny,
  • Pakiet medyczny, samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy