Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Kluczowych Relacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konfederacja Lewiatan

    wiodąca, reprezentatywna organizacja biznesu w Polsce,

    w związku z dynamicznych rozwojem poszukuje kandydatki lub kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • planowanie i koordynacja działań marketingowych, inicjowanie i współorganizowanie wydarzeń sprzedażowych,
    • rozwój oferty Konfederacji poprzez identyfikację wartości i rozwój produktów,
    • przygotowywanie listy prospektów i koordynacja procesu przystąpienia,
    • prowadzenie spotkań, przygotowywanie ofert poprzez bliską współpracę z ekspertami,
    • rozwijanie, utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z klientami,
    • organizowanie współpracy firm członkowskich z biurem Konfederacji,
    • realizacja strategii rozwoju Konfederacji Lewiatan, utrzymywanie relacji z jej członkami w celu wzmacniania satysfakcji z członkostwa, prowadzenie spraw członkowskich, realizacja organizacyjnych wymogów Statutu Konfederacji Lewiatan.

    Wymagania:

    • dociekliwość, samodzielność i systematyczność w działaniu,
    • pasja, „can do attitude”, naturalna umiejętność nawiązywania dobrych, pozytywnych relacji z ludźmi,
    • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność współpracy z osobami na kluczowych pozycjach,
    • kreatywność, umiejętność redagowania komunikatów
    • duża samodzielność, zdolność radzenia sobie w zmieniających się warunkach i pracy pod presją czasu, dyspozycyjność,
    • doświadczenia w sprzedaży, w obsłudze klienta,
    • znajomości języka angielskiego pozwalającej na komunikację biznesową,
    • orientacja w tematach gospodarczych,
    • doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingu, konsultingu będzie atutem.

    Oferujemy:

    • pakiet opieki medycznej,
    • możliwość intensywnego rozwoju i specjalizacji,
    • bardzo ciekawe wyzwania zawodowe,
    • dostęp do szkoleń i know-how,
    • pracę w przyjaznym zespole, w stabilnej, prestiżowej organizacji.

    Gwarantujemy dyskrecję.

    Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Konfederację Lewiatan z siedzibą w Warszawie, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3."