Oferta pracy

Koordynator ds. komunikacji

Santander Bank PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie strategii komunikacji wewnętrznej w Pionie Bankowości Biznesowej i Korporacyjnej

  • Przygotowywanie komunikatów dla pracowników - pisanie, redagowanie materiałów komunikacyjnych

  • Przygotowywanie komunikatów graficznych - tworzenie layoutów, grafik zgodnych z CI banku

  • Odpowiedzialność za stronę intranetową Pionu - tworzenie i wprowadzanie treści, przygotowywanie podstron

  • Redagowanie i przeprowadzanie korekty tekstów do komunikacji zewnętrznej - dla klientów, na stronę www Pionu

  • Poznawanie produktów i procesów bankowych dedykowanych klientom segmentu Korpo

Nasze wymagania

  • Jesteś po studiach dziennikarskich, polonistyce lub kierunkach związanych z szeroko rozumianą komunikacją

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w jednostkach komunikacyjnych

  • Jesteś osobą zorganizowaną, kreatywną, która lubi pisać i redagować teksty

  • Chcesz tworzyć materiały w oparciu o zasady prostego języka i jesteś gotowa/y nauczyć się tych zasad

  • Szukasz miejsca, w którym będziesz realizować zadania samodzielnie

  • Lubisz pracę w dynamicznym środowisku, w którym nie ma nudnych i powtarzalnych dni

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników