Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Komunikacji Wewnętrznej i CSR

Górażdże Cement S.A.O firmie

  • Chorula (pow. krapkowicki)
    Chorula (pow. krapkowicki), opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie koncepcji i realizacja działań w zakresie komunikacji wewnętrznej w firmie w ramach standardów korporacyjnych
  • Inicjowanie oraz prowadzenie projektów z zakresu komunikacji wewnętrznej i CSR
  • Redagowanie i publikacja treści i materiałów na potrzeby wydawnictw korporacyjnych, komunikatów wewnętrznych (newslettery, mailingi, posty w firmowym Intranecie) oraz przygotowywanie kontentu merytorycznego dla narzędzi offline (plakaty/infografiki, broszury)
  • Organizacja wydarzeń i eventów wewnątrzfirmowych, takich jak spotkania z pracownikami, akcje i konkursy wewnętrzne, inicjatywy angażujące pracowników oraz lokalnych przedsięwzięć employer brandingowych Spółek Grupy Górażdże
  • Wsparcie inicjatyw CSR - organizacja przedsięwzięć związanych z ochroną środowiska i bioróżnorodności praz społecznym zaangażowaniem firmy
  • Administrowanie stroną intranetową (współpraca z centralą, publikacja treści ogólnokrajowych, ogólnofirmowych
  • Przekazywanie wiedzy pracownikom o działaniach, projektach i inicjatywach lokalnych, prowadzonych w Grupie oraz na zewnątrz firmy
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi pionami, szczególnie z Pionem Personalnym oraz Marketingu
  • Współpraca z grafikami, agencjami reklamowymi/kreatywnymi/360, drukarniami i innymi dostawcami
  • Zarządzanie budżetem
  • Śledzenie trendów i nowych rozwiązań w zakresie komunikacji wewnętrznej, employer brandingu, CSR, wolontariatu itp.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze komunikacji wewnętrznej
  • Doświadczenie w inicjowaniu i kompleksowym zarządzaniu projektami komunikacji wewnętrznej oraz CSR
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów/artykułów, tzw. „lekkie pióro”😊
  • Zainteresowanie obszarem komunikacji wewnętrznej w organizacji oraz budowania marki pracodawcy wewnątrz organizacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość MS PowerPoint
  • Łatwość w pracy z systemami i platformami informatycznymi oraz online’owymi
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach humanistycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy (umowę o pracę, stabilność zatrudnienia)
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Duży zakres odpowiedzialności i wyzwań biznesowych
  • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole ekspertów
  • Dostęp do wypracowanych rozwiązań i know-how firmy, wysokie standardy pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w globalnej korporacji
  • Atmosferę pracy sprzyjającą samodoskonaleniu zawodowemu
  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

O firmie

Grupa Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego HeidelbergCement, spółki Grupy Górażdże stosują międzynarodowe, uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na polski rynek materiały budowlane najwyższej jakości.

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży cementu w Polsce- Górażdże Cement S.A., betonu -Górażdże Beton Sp. z o.o. oraz kruszyw Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.

Koordynator ds. Komunikacji Wewnętrznej i CSR, Chorula (pow. krapkowicki)