Oferta pracy

Koordynator ds. Komunikacji Wewnętrznej

DanfossO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Tuchom (pow. kartuski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Danfoss Poland poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora ds. Komunikacji Wewnętrznej, która dołączy do zespołu w Grodzisku Mazowieckim lub Tuchomiu koło Gdańska na umowę na czas określony dwóch lat.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie projektów w regionie Europy Wschodniej
  • Zarządzanie kanałami komunikacji wewnętrznej oraz tworzenie treści: intranet, tablice informacyjne, mail, portale pracownicze, newslettery
  • Organizacja eventów firmowych
  • Koordynacja projektów graficznych i dbałość o spójność wizerunku marki
  • Działania employer brandingowe

Oczekujemy:

  • Min. trzyletniego doświadczenia w prowadzeniu komunikacji wewnętrznej
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz w organizacji eventów
  • Wysokiej kultury językowej oraz sprawności w tworzeniu i redagowaniu tekstów - „lekkie pióro”
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracowania na kilku projektach równolegle
  • Zmysłu estetycznego, dbałości o szczegóły i jakość pracy
  • Dobrej organizacji pracy
  • Otwartość na wyzwania i postawa „CAN DO”
  • Kreatywności, pozytywnego myślenia i zaangażowania

Oferujemy:

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o wysokim standardzie pracy i komunikacji
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju przy ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Pełne wyzwań stanowisko pracy w motywującej i przyjacielskiej atmosferze

Wyrażam zgodę na poniższe oświadczenia dotyczące przetwarzania przez Danfoss moich danych osobowych.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe kładąc szczególny nacisk na ich bezpieczeństwo. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z szczegółami bezpieczeństwa informacji w naszej firmie - Polityka rekrutacji i Polityka Prywatności Danfoss.
Uprzejmie prosimy o przeczytanie i zaakceptowanie wymienionych formularzy i zasad przed złożeniem aplikacji.

Niniejszym wyrażam zgodę na:
  • Udostępnianie i przetwarzanie mojej aplikacji i zawartych w niej danych osobowych przez odpowiednich pracowników firmy Danfoss odpowiedzialnych za proces rekrutacji na całym świecie w ramach spółek Grupy Danfoss oraz autoryzowanych partnerów Danfoss. Informacje na temat krajów działania Danfoss Group można znaleźć na stronie www.Danfoss.com.
  • Przechowywanie przez firmę Danfoss mojej aplikacji i wszelkich dodatkowych danych osobowych uzyskanych podczas procesu rekrutacji przez okres 12 miesięcy (dot. osób spoza USA) oraz 36 miesięcy (dot. obywateli USA ubiegających się o pracę w USA) od momentu odrzucenia mojej aplikacji.
  • Informację - Rekrutacja
  • Politykę Prywatności Danfoss
Niniejszym potwierdzam, że przeczytałem i zrozumiałem treść niniejszego Formularza Zgody – Rekrutacja i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w sposób określony w niniejszym dokumencie.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących polityki prywatności danych w Danfoss, prosimy o kontakt z Group Data Privacy Officer pod adresem [email protected]

W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Jeśli wycofasz swoją zgodę, Danfoss przerwie przetwarzanie Twoich danych osobowych i usunie je, chyba że będziemy mogli kontynuować przetwarzanie i przechowywanie Twoich danych osobowych na innej podstawie prawnej lub będziemy zobowiązani przez odpowiednie organy do ich przetwarzania w związku z obowiązującymi przepisami. Możesz wycofać swoją zgodę, logując się do swojego profilu, wybierając "Ustawienia konta", a następnie klikając "Usuń moje konto". Pamiętaj, że wycofanie konkretnego wniosku o pracę nie spowoduje usunięcia konta i danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy