Oferta pracy

Koordynator ds. Komunikacji Wewnętrznej

BNI Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BNI Poland Sp. z o. o.

Twarda 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Rolą osoby na tym stanowisku będzie kreowanie angażującej strategii komunikacji wewnętrznej w organizacji poprzez tworzenie treści dla klientów wewnętrznych tj. pisanie oraz redagowanie materiałów na potrzeby newsletterów, wewnętrznych spotkań, szkoleń i konferencji oraz komunikacji w mediach społecznościowych. Zadania na tym stanowisku, będą także obejmowały opracowywanie koncepcji komunikacji graficznej tj. współpracę z grafikami przy tworzeniu layoutów oraz grafik zgodnie z wewnętrznymi procedurami, a także rozwój narzędzi komunikacyjnych w ramach wewnętrznego PR oraz wdrażanie komunikacji wewnętrznej ułatwiającej realizację celów strategicznych firmy, w tym działania z zakresu marketing automation.

Podział czasu pracy
60%

Kreowanie komunikacji wewnętrznej

10%

Planowanie i budowanie strategii komunikacji wewnętrznej

10%

Budowanie wizerunku firmy

10%

Analiza potrzeb biznesu

10%

Raportowanie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej,

  • Umiejętność pisania i redagowania angażujących tekstów (tzw. lekkie pióro),

  • Doświadczenie w pracy w rozproszonej strukturze organizacyjnej,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności: Word, Excel, Power Point,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, kreatywność oraz poczucie estetyki,

  • Zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji wewnętrznej w ramach Intranetu,

  • Doświadczenie w obszarze employer brandingu będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na Umowie o Pracę lub B2B,

  • Narzędzia pracy i benefity – komputer, telefon, pakiet medyczny Luxmed, karta Multisport,

  • Odpowiedzialne stanowisko z jasno określonymi celami,

  • Dostęp do szkoleń, do platformy e-learningowej, biblioteki wiedzy oraz mentorów i ekspertów BNI,

  • Możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym,

  • Przestrzeń biurową w centrum Warszawy,

  • Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach w Polsce oraz za granicą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników