Oferta pracy

Koordynator ds. konfekcjonowania

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Stock Polska – producent między innymi Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige i Lubelskiej firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:
1. Lublin

Zakres Obowiązków:

  • koordynowanie pracy działu konfekcjonowania ( w tym m.in. zapewnienie zasobów do procesów, organizacja stanowisk pracy i cykliczne szkolenia),
  • nadzór nad przygotowaniem procesu konfekcjonowania i jego przebiegiem i ewaluacją,
  • praca w systemie SAP (w tym m. in. weryfikacja poprawności księgowań, opracowywanie indeksów, analiza stanu zapasów, raportowanie),
  • nadzór nad bieżącą gospodarką magazynową, w tym raportowanie stanów, wydań i kosztów,
  • uczestnictwo w procesie rozwoju nowych produktów (w tym m.in. opracowywanie paletyzacji, zakładanie indeksów i kart produktów, rekomendacja rozwiązań),
  • przygotowywanie cyklicznych raportów dotyczących pracy działu (m. in. wydajności) i innych raportów ad hoc
  • bieżąca współpraca z działami Planowania, Marketingu, Trade Marketingu, Logistyki i Obsługi Klienta,

Wymagania:

  • dobra znajomość programu SAP (moduły MM, PP, SD)
  • zdolności analityczne i bardzo dobra znajomość Excel (w tym podstawowa znajomość VBA i Power Query)
  • znajomość podstaw gospodarki magazynowej
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność planowania i organizacji pracy oraz szybkiego podejmowania decyzji
  • mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji
  • wysokie zdolności interpersonalne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy