Oferta pracy

Koordynator ds. kooperacji

Valmet Technologies and Services S.A.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Jako Koordynator ds. kooperacji jesteś przedstawicielem Valmet i zarządzasz całym procesem obsługi klienta. Prace są prowadzone w ścisłej współpracy z różnymi zasobami, takimi jak technologia, inżynieria, sprzedaż i zakupy. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych Valmet. Przygotuj się na wykorzystanie swoich najlepszych umiejętności nawiązywania kontaktów, wywierania wpływu i negocjacjii. Ważną częścią Twojej pracy będzie pozyskiwanie towarów i usług do odsprzedaży lub do użytku biznesowego. Szukaj najlepszej dostępnej jakości w najniższej cenie. Oceniaj dostawców, negocjuj umowy i przeglądaj jakość produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane w Zakupach lub równoważny

  • 2 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego

  • Wysoki poziom zaangażowania i proaktywne podejście

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, wywierania wpływu i negocjacji

  • Angielski min. B2. Inne języki są atutem

  • Znajomość narzędzi MS Office i środowiska Windows

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Stanowisko znajduje się w Jeleniej Górze w Polsce.

Valmet is where the best talent from a wide variety of backgrounds comes together. With 14.000 professionals around the world, we are the leading global developer and supplier of technologies, automation and services for the pulp, paper and energy industries. Our commitment to moving our customers’ performance forward requires creativity, technological innovations, service know-how – and above all, teamwork.

Przewiń do profilu firmy