Koordynator ds. księgowo-finansowych z językiem angielskiem – zagraniczne biura księgowe

Alshaya Poland

  • Łucka 2/4/6, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze dzień
    do: 17 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Łucka 2/4/6

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja pracy zewnętrznych (zagranicznych) biur księgowych

  • podstawowa weryfikacja i analiza danych finansowych

  • organizacja i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • udział w procesie płatności

  • koordynacja umów

  • wsparcie w organizacji procesów księgowo-finansowych w krajach regionu CEE (organizacja audytu, koordynacja przygotowania dokumentacji Cent Transferowych, organizacja zewnętrznego archiwum, umowy współpracy z biurami księgowymi; itp.)

  • organizacja procesu księgowo - finansowego w przypadku uruchomienia kolejnych krajów w Regionie CEE

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w dziale kontrolingu, w audycie lub w dziale księgowości

  • wykształcenie wyższe najlepiej ekonomiczne

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków

  • znajomość Excela na poziomie bardzo dobrym

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji wymagającej raportowania do struktur globalnych

  • biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne prowadzenie spotkań, prezentacji, szkoleń

Mile widziane

  • doświadczenia z branży retail oraz doświadczenie w pracy z systemem Hyperion

To oferujemy

  • możliwości rozwoju w ramach firmy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjny system bonusowy

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • kartę zniżkową na zakupy do wszystkich naszych marek

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej oraz karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my. Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów: Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works.

Posiadamy sieć 4 rozpoznawalnych marek: Victoria’s Secret, Bath&Body Works, MAC i The Body Shop.

Przewiń do profilu firmy